Akademia Kreatywności


Czym jest Akademia Kreatywności? To przestrzeń wolności twórczej, gdzie dzięki metodzie aktywizującej dzieci w wieku 7 - 10 lat będą miały okazje rozwiązywać problemy, popełniać błędy, jednocześnie się na nich ucząc i dobrze się razem bawić!

Świat, w którym żyjemy, stawia przed nami coraz więcej wyzwań. W radzeniu sobie z problemami i nowymi sytuacjami pomaga nam… kreatywność.

Każde dziecko jest z natury twórcze. Problem w tym, że zamiast rozwijać kreatywność, dzieci uczone są rozwiązywania zadań według schematów i słuchania poleceń. Jednak każdy z nas potrzebuje wyobraźni do twórczego myślenia i elastyczności w działaniu, ponieważ życie tego od nas wymaga.

Czym jest Akademia Kreatywności? To przestrzeń wolności twórczej, gdzie dzięki metodzie aktywizującej uczestnicy będą mieli okazje rozwiązywać problemy, popełniać błędy, jednocześnie się na nich ucząc i dobrze się razem bawić!

Najważniejszym założeniem metody aktywizującej jest rozbudzenie u dzieci ciekawości i budowania wiary we własne siły.

Dzieci wezmą udział w warsztatach:

  • z przedsiębiorczości - Weronika Pawlak
  • z zarządzania sobą - Maja Jeśmanowicz
  • tanecznych - Klaudia Uchmańska
  • aktorsko-wokalnych - Kinga Baczyńska
  • plastycznych - Teresa Krupska
  • matematyczno-kreatywnych - Michał Kuropieska
Dla kogo?: Dla dzieci w wieku 7-10 lat
 
Gdzie?: W Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim
 
Kiedy?: 01.10-05.11

 Warsztaty są realizowane i finansowane w ramach otwartego konkursu ofert gminy Grodzisk Mazowiecki. Zadanie "Wzmacnianie roli i funkcji rodziny". Wartość  dofinansowania 35 000 zł

 Grodzisk Mazowiecki

Harmonogram zajęć

Prowadzący:

 Teresa Krupska
Teresa Krupska

Studiuję Pedagogikę na kierunku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Przez 5 ostatnich lat jeździłam z dziećmi na obozy i przeprowadzałam z nimi zajęcia. Podczas warsztatów plastycznych, które poprowadzę na Akademii, nie zabraknie twórczych zadań, wymyślania i konstruowania

 Weronika Pawlak
Weronika Pawlak

Studiuję na Uniwersytecie Ekonomicznym na kierunku Rachunkowość i finanse biznesu. Odkąd pamiętam, angażuję się w działalność społeczną - wolontariat w wielu organizacjach pozarządowych i własne projekty edukacyjne. Przeprowadzę warsztat o finansach osobistych. Co to jest budżet domowy i dlaczego warto go prowadzić?

Aktualnie nie ma wyznaczonych terminów.
Skontaktuj się z nami w sprawie nowego terminu.

 

Masz pytania?

Izabela Żylińska
Telefon: +48880850973
E-mail: iza@iza.art.pl

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter