Nasz zespół


Michał Żyliński

przewodniczący koła

Z serca i wykształcenia botanik (doktor nauk leśnych SGGW), z wyboru programista (od 2007 r. prowadzi firmę A.Net.pl sp. z o.o. zajmującą się tworzeniem oprogramowań internetowych dla firm oraz tworzeniem stron internetowych.). Ukończył prestiżowy kurs dla trenerów par małżeńskich firmowany przez Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra.

Czytaj więcej

Anna Szymańska

członek zarządu koła

Ukończyła studia na SGH, przez wiele lat pracowała na stanowiskach kierowniczych branży logistycznej. Od kilku lat pełnoetatowa mama. Interesuje się nurtami w edukacji, 2 dzieci uczy się w edukacji domowej, entuzjastka inicjatywy „Budząca się Szkoła”.

Czytaj więcej

Dorota Cieślak

członek zarządu koła

skończyłam studia magisterskie Instytutu Studiów nad Rodziną na wydziale teologicznym UKSW w Łomiankach. Od 15 lat jest żoną jednego męża i mama 5 dzieci.

Czytaj więcej

Izabela Żylińska

członek zarządu koła

Filolog - rusycysta, bibliofil, rysuje, wypala w drewnie, pisze ikony. Uwielbia podróżować, chodzić po lesie i górach. Przez trzy lata była Akelą w Milanówku. Opowiada bajki. Świecki dominikanin. Mama piątki dzieci.

Czytaj więcej

Anna Wyleżyńska

członek zarządu koła

Z wykształcenia magister filologii angielskiej. Wspaniała mama Franka, Gabi, Mani i Zosi , szczęśliwa żona Mikołaja, razem tworzą niezłą mieszankę wybuchową złożoną z samych najlepszych składników.

Czytaj więcej

Iwona Wiąckowska

członek zarządu koła

Pierwsza przewodnicząca naszego koła, w zarządzie nieprzerwanie od 15 lat łączy kolejne pokolenia zaangażowanych.

Czytaj więcej

Marcin Żyliński

członek zarządu koła

Entuzjasta gier planszowych, absolwent wydziału Mechaniki Precyzyjnej Politechniki Warszawskiej. Od 2007 r. wraz z bratem Michałem prowadzi firmę A.net.pl sp. z o.o. zajmującą się tworzeniem oprogramowania dla firm oraz tworzeniem stron internetowych.

Czytaj więcej

Paulina Stolarczyk

social media manager :)

Mówi o sobie, że to, co najlepiej jej wychodzi to rozdawanie uśmiechów :) Ostatnio tester oprogramowania komputerowego, choć nieustannie poszukuje swojego zawodowego miejsca na Ziemi i nie boi się wyzwań. Hobbystycznie pasjonatka zdrowego stylu życia. Mama trójki.

Czytaj więcej

Katarzyna Szadkowska-Brocka

animator grupy wsparcia

Tłumacz, nauczyciel języków obcych, człowiek wielu pasji. W życiu stawia na karierę "Rodzina", widząc w niej największe dobro. Takim spojrzeniem chce zarażać innych. Żona i mama gromadki chłopców.

Czytaj więcej

Joanna Krupska

Współzałożycielka i prezes Związku Dużych Rodzin "Trzy Plus" od początku jego istnienia. Związana ze środowiskiem grodziskich dużych rodzin od ponad 25 lat.

Czytaj więcej

dr Anna Pawlukojć

prawnik

Adwokat z kilkunastoletnim doświadczeniem, której pasją jest głównie prawo rodzinne. Ukończyła studia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, gdzie również uzyskała stopień doktora nauk prawnych. Szczęśliwa żona jednego męża i mama czterech córek.

Czytaj więcej

Paweł Gałat

Zawodowo od blisko 20 lat związany ze sprzedażą, marketingiem oraz obsługą klienta. Ma za sobą szereg szkoleń związanych z wymienionymi obszarami. Od 1995 roku związany ze Skautami Europy, a od 8 lat z klubem TatoNet - aktywnie działa w Ojcowskim Klubie TatoNet w Grodzisku Mazowieckim; Koordynator Wolontariuszy podczas Zjazdu Dużych Rodzin 2023.

Czytaj więcej

Piotr Frankiewicz

Zawodowo od 25 lat związany z branżą ubezpieczeń. Przez wiele lat trener umiejętności sprzedaży, komunikacji i „celnej pointy”. Prywatnie mąż Anny i tata x 5. Poszukiwacz radosnego, empatycznego i efektywnego ojcostwa. Od 19 lat związany z Inicjatywą Tato.net. Reaktywator klubu ojcowskiego w Grodzisku Mazowieckim i przez kilka lat jego lider. Lubi czytać książki. Cieszą go wszelakie wędrówki/wyprawy, w szczególności rowerowe.

Czytaj więcej

Tereska Krupska

Cześć! Jestem Tereska Studiuję Pedagogikę na kierunku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Przez 5 ostatnich lat jeździłam z dziećmi na obozy i przeprowadzałam z nimi zajęcia. Podczas warsztatów plastycznych, które poprowadzę na Akademii, nie zabraknie twórczych zadań, wymyślania i konstruowania

Czytaj więcej

Aneta Lemańska

Psycholog, Certyfikowana Coach, Specjalistka Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach I&II, Facylitator Empowering People in the Workplace, Edukator Pozytywnej Dyscypliny dla rodziców oraz nauczycieli. Właściciel filmy Alteratio – zmiana jest możliwa alteratio.pl. W trakcie 4-letniego Studium Psychoterapii. Absolwentka studiów magisterskich marketingu i zarządzania oraz podyplomowych na kierunku Pozytywna Psychologia w rozwoju Dzieci i Młodzieży oraz Pedagogika Opiekuńczo-Wychowawcza.

Czytaj więcej

Mikołaj Hęciak

Absolwent Technikum Gastronomicznego w Siedlcach oraz Akademii Podlaskiej. Przez 8 lat żył i pracował w w stolicy Wielkiej Brytanii, gdzie w londyńskich restauracjach zdobywał doświadczenie kulinarne.

Czytaj więcej

Jarek Żyliński

Psycholog wychowawczy, autor książki "Miłość i Wychowanie", pracuje z rodzicami oraz szkołami w całej Polsce. Aspiruje do zaznajomienia się z większością rodziców nastolatków w Grodzisku - ponieważ kurs prowadzi po raz dziewiąty.

Czytaj więcej

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter