Nasz zespół


Michał Żyliński

przewodniczący koła

Z serca i wykształcenia botanik (doktor nauk leśnych SGGW), z wyboru programista (od 2007 r. prowadzi firmę A.Net.pl sp. z o.o. zajmującą się tworzeniem oprogramowań internetowych dla firm oraz tworzeniem stron internetowych.).

Czytaj więcej

Anna Wyleżyńska

członek zarządu koła

Z wykształcenia magister filologii angielskiej. Wspaniała mama Franka, Gabi i Mani , szczęśliwa żona Mikołaja, razem tworzą niezłą mieszankę wybuchową złożoną z samych najlepszych składników.

Czytaj więcej

Joanna Krupska

Współzałożycielka i prezes Związku Dużych Rodzin "Trzy Plus" od początku jego istnienia. Związana ze środowiskiem grodziskich dużych rodzin od ponad 25 lat.

Czytaj więcej

Mikołaj Hęciak

Absolwent Technikum Gastronomicznego w Siedlcach oraz Akademii Podlaskiej. Przez 8 lat żył i pracował w w stolicy Wielkiej Brytanii, gdzie w londyńskich restauracjach zdobywał doświadczenie kulinarne.

Czytaj więcej

Jarek Żyliński

Psycholog wychowawczy, autor książki "Miłość i Wychowanie", pracuje z rodzicami oraz szkołami w całej Polsce. Aspiruje do zaznajomienia się z większością rodziców nastolatków w Grodzisku - ponieważ kurs prowadzi po raz dziewiąty.

Czytaj więcej

Agnieszka Nec

Krótko mówiąc - wulkan energii. Z wykształcenia filolog i filmoznawca. Certyfikowany Edukator Pozytywnej Dyscypliny dla rodziców. Od lat prowadzi różnorodne zajęcia i warsztaty dla rodziców z małymi dziećmi.

Czytaj więcej

Marcin Żyliński

członek zarządu koła

Entuzjasta gier planszowych, absolwent wydziału Mechaniki Precyzyjnej Politechniki Warszawskiej. Od 2007 r. wraz z bratem Michałem prowadzi firmę A.net.pl sp. z o.o. zajmującą się tworzeniem oprogramowania dla firm oraz tworzeniem stron internetowych.

Czytaj więcej

Izabela Żylińska

Filolog - rusycysta, bibliofil, rysuje, wypala w drewnie, pisze ikony. Uwielbia chodzić po lesie i górach. Jest Akelą - prowadzi gromadę Wilczków Skautów Europy w Milanówku. Opowiada bajki.

Czytaj więcej

Iwona Wiąckowska

członek zarządu koła

Związana z kołem od początku jego istnienia, działaczka społeczna. Zawsze gotowa by pomagać.

Czytaj więcej

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1 procent
Newsletter