Nasz zespół


Michał Żyliński

przewodniczący koła

Z serca i wykształcenia botanik (doktor nauk leśnych SGGW), z wyboru programista (od 2007 r. prowadzi firmę A.Net.pl sp. z o.o. zajmującą się tworzeniem oprogramowań internetowych dla firm oraz tworzeniem stron internetowych.).

Czytaj więcej

Dorota Cieślak

członek zarządu koła

skończyłam studia magisterskie Instytutu Studiów nad Rodziną na wydziale teologicznym UKSW w Łomiankach. Od 15 lat jest żoną jednego męża i mama 5 dzieci.

Czytaj więcej

Anna Wyleżyńska

członek zarządu koła

Z wykształcenia magister filologii angielskiej. Wspaniała mama Franka, Gabi, Mani i Zosi , szczęśliwa żona Mikołaja, razem tworzą niezłą mieszankę wybuchową złożoną z samych najlepszych składników.

Czytaj więcej

Anna Szymańska

członek zarządu koła

Ukończyła studia na SGH, przez wiele lat pracowała na stanowiskach kierowniczych branży logistycznej. Od kilku lat pełnoetatowa mama. Interesuje się nurtami w edukacji, 2 dzieci uczy się w edukacji domowej, entuzjastka inicjatywy „Budząca się Szkoła”.

Czytaj więcej

Iwona Wiąckowska

członek zarządu koła

Filolog UW, pedagog, manager Collegium Civitas, a także radna powiatowa dwóch kadencji, ławnik sądowy w SR Wydz. Rodzinny i Nieletnich. Zaangażowana społecznie od początku istnienia koła ZDR3 + w Grodzisku Maz. i pierwsza przewodnicząca, koordynatorka "Szkoły dla Rodziców i Wychowawców". Współautorka publikacji po konferencji " Silni Rodziną. Rodzina bogactwem i nadzieją społeczności lokalnej ". Jedna z inicjatorek wprowadzenia "Karty Dużej Rodziny " w Grodzisku Maz., Żabiej Woli, Błoniu, Milanówku. Współorganizatorka Grodziskiego "Marszu dla Życia i Rodziny" . Lubi dobrą literaturę, teatr, pasjonatka zdrowego stylu życia, ziół, ekologicznej żywności. Uwielbia las , leśne kąpiele, pływanie, jazdę na nartach i rowerze oraz słoneczną Italię.

Czytaj więcej

Izabela Żylińska

członek zarządu koła

Filolog - rusycysta, bibliofil, rysuje, wypala w drewnie, pisze ikony. Uwielbia podróżować, chodzić po lesie i górach. Przez trzy lata była Akelą w Milanówku. Opowiada bajki. Mama piątki dzieci.

Czytaj więcej

Marcin Żyliński

członek zarządu koła

Entuzjasta gier planszowych, absolwent wydziału Mechaniki Precyzyjnej Politechniki Warszawskiej. Od 2007 r. wraz z bratem Michałem prowadzi firmę A.net.pl sp. z o.o. zajmującą się tworzeniem oprogramowania dla firm oraz tworzeniem stron internetowych.

Czytaj więcej

Joanna Krupska

Współzałożycielka i prezes Związku Dużych Rodzin "Trzy Plus" od początku jego istnienia. Związana ze środowiskiem grodziskich dużych rodzin od ponad 25 lat.

Czytaj więcej

Tereska Krupska

Cześć! Jestem Tereska Studiuję Pedagogikę na kierunku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Przez 5 ostatnich lat jeździłam z dziećmi na obozy i przeprowadzałam z nimi zajęcia. Podczas warsztatów plastycznych, które poprowadzę na Akademii, nie zabraknie twórczych zadań, wymyślania i konstruowania

Czytaj więcej

Mikołaj Hęciak

Absolwent Technikum Gastronomicznego w Siedlcach oraz Akademii Podlaskiej. Przez 8 lat żył i pracował w w stolicy Wielkiej Brytanii, gdzie w londyńskich restauracjach zdobywał doświadczenie kulinarne.

Czytaj więcej

Jarek Żyliński

Psycholog wychowawczy, autor książki "Miłość i Wychowanie", pracuje z rodzicami oraz szkołami w całej Polsce. Aspiruje do zaznajomienia się z większością rodziców nastolatków w Grodzisku - ponieważ kurs prowadzi po raz dziewiąty.

Czytaj więcej

Agnieszka Nec

Krótko mówiąc - wulkan energii. Z wykształcenia filolog i filmoznawca. Certyfikowany Edukator Pozytywnej Dyscypliny dla rodziców. Od lat prowadzi różnorodne zajęcia i warsztaty dla rodziców z małymi dziećmi.

Czytaj więcej

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter