Zjazd Dużych Rodzin w Grodzisku


16 czerwca 2023 r.

Jak wiecie najbliższy ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin odbędzie się w naszym pięknym mieście. Przygotowania już ruszyły! Bardzo serdecznie zapraszamy Was do włączenia się w te przygotowania i w sam Zjazd. Zaproszenie to kierujemy do wszystkich Rodzin z naszej Gminy. Naszym pragnieniem jest aby ten czas stał się prawdziwym świętem Dużych Rodzin oraz okazją do wzajemnego poznania się i nawiązania relacji a może nawet przyjaźni :)

Jak można włączyć się w Zjazd?
Oto nasze propozycje:

Możesz przyjąć przyjezdną Rodzinę do siebie na nocleg.

Grodzisk nie dysponuje zbyt dużą liczbą miejsc noclegowych dlatego bardzo liczymy na Wasze otwarte serca i domy :) Nocleg dotyczy piątku i soboty (16 i 17 czerwca). Rodziny, w ramach Zjazdu, będą miały zapewnione obiady i kolacje. Jeśli ktoś z Was ma taką możliwość to najlepiej aby wypełnił ten krótki formularz. Zapisy zbiera Iza Żylińska - można napisać maila (grodziskmaz@3plus.pl) lub zadzwonić (880 850 973)

Możesz zostać Rodziną opiekującą się Rodziną przyjezdną.

Nawet jeśli nie masz możliwości przenocowania, możesz zaopiekować się jedną z Rodzin na czas Zjazdu. Na czym to polega? Możesz oprowadzić naszych gości po Grodzisku, pokazać im swoje ulubione miejsce lub zagrać w przygotowaną grę miejską. Jeśli chcesz poznać i dowiedzieć się czegoś więcej o Rodzinach z innych zakątków Polski napisz do nas maila: grodziskmaz@3plus.pl lub zadzwoń: 880 850 973

Zostań wolontariuszem

Młodzież i wszystkich chętnych zapraszamy do wolontariatu w czasie Zjazdu. Zadań będzie dużo, dla każdego pracy wystarczy!

Zgłoszenia: grodziskmaz@3plus.pl W tytule maila: Wolontariat

Zaproponuj warsztat

Możesz zgłosić nam osobę chętną do poprowadzenia warsztatów dla dzieci lub rodzin w czasie Zjazdu. Zgłoszenia należy kierować na adres: agata.grzelak@3plus.pl

Możesz wziąć udział w Warsztatach Kreatywności z Joanną Kwaśniewską.

Hasłem tegorocznego Zjazdu jest "Rodzina tworzy dobry klimat" dlatego chcielibyśmy pokazać ten nasz dobry rodzinny klimat, uświadomić go sobie i wydobyć na światło dzienne :) Każda Rodzina, tak jak każdy człowiek jest niepowtarzalna i piękna. Każda ma ogromny potencjał twórczy, choć może codzienne zabieganie i troski nie pozwalają nam tego zauważyć. Co proponujemy? Warsztaty twórcze z Joasią Kwaśniewską dr psychologii twórczości na SWPS. Warsztaty będą dla nas integralną częścią przygotowania do Zjazdu. W ich wyniku może powstać Wasza twórczość Rodzinna, możecie stworzyć z innymi rodzinami Rodzinny Kolektyw Twórczy. Nasza twórczość zostanie zaprezentowana na Zjeździe:) Terminy i szczegóły po feriach.

 

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter