Randka z tańcem i Lepimy z gliny


28 sierpnia 2023 r.

W dniu 28 sierpnia w sercu Grodziska Mazowieckiego odbyło się niezapomniane spotkanie, które zrodziło radość, wdzięczność i inspirację. Pan Burmistrz Grzegorz Benedykciński wraz z naszymi lokalnymi liderami oraz Panią Joanną Krupską, założycielką Związku Dużych Rodzin, uczestniczyli w wyjątkowych zajęciach Family Spotu.

Wspólna Radość i Wdzięczność w Grodzisku Mazowieckim!

W ostatni poniedziałek, w Mediatece rodziny odkrywały radość wspólnego tańca, kreatywności i nauki. Dla dzieci były to warsztaty lepienia z gliny, a dla rodziców nauka tanga argentyńskiego. W sumie około 60 osób wzięło udział w tym wydarzeniu.

Pan Burmistrz Grzegorz Benedykciński opowiadał  przed kamerą, która towarzyszyła temu spotkaniu, o swojej drodze, która wiodła przez wsparcie dużych rodzin. Powiedział, że z wielu rzeczy się cieszy w swojej karierze, ale Karta Dużej Rodziny, wprowadzona dzięki  współpracy z ZDR 3 plus, to dziedzictwo, które pozostanie niewątpliwie w historii Grodziska Mazowieckiego.

Wdzięczność i Wspólna Pasja

Serdecznie dziękujemy Panu Burmistrzowi za długotrwałe wsparcie, a także Pani Joannie Krupskiej za inspirujące marzenia o miejscach, gdzie rodziny rosną razem. To spotkanie to dowód, że wspólna pasja i zaangażowanie tworzą piękne przestrzenie integracji i radości.

Zapraszamy do odkrywania Family Spotów w całej Polsce - miejsc, gdzie marzenia rodzin stają się rzeczywistością. To skarby na kulturalnej mapie Polski, w których radość i wspólnota tworzą nową jakość relacji społecznych.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter