Ciasto truskawkowe. Gotujemy z dziećmi


8 czerwca 2019 r.

Zaczął się sezon na truskawki. A co idzie w parze z tymi pysznymi owocami? Śmietana, bita śmietana. Połączmy te dwa niesamowicie smaczne produkty w pyszne ciasto i zakręćmy naszym gościom w głowie. Zapraszam rodziców razem z dziećmi na przygotowanie zakręconego przepisu z truskawkami i śmietaną w roli głównej.

A, że dzieci szybko rosną i ciekawość je rozpiera, w życiu każdej mamy i taty przychodzi moment na… wspólne gotowanie z dziećmi. Tym właśnie zajmiemy się po raz pierwszy wspólnie w sali gastronomicznej , naszej grodziskiej „dziesiątki”.

Nie ma chyba lepszego miejsca na wspólne gotowanie, jak właśnie w podwojach jednej z najlepszych szkół gastronomicznych po tej stronie Warszawy. Pod patronatem Związku Dużych Rodzin 3+, który początki wiąże właśnie z Grodziskiem Mazowieckim. Ponieważ miejsce, gdzie będziemy gotować jest nie za duże, to i ilość miejsc jest ograniczona. Maksymalnie jednorazowo możemy pomieścić 10 zespołów dwuosobowych (1 rodzic + 1 dziecko). Stąd gorąca prośba, jeżeli ktoś zapisany z przyczyn losowych nie będzie mógł skorzystać z warsztatów, prosimy o niezwłoczne powiadomienie organizatorów, by następna para mogła wskoczyć do kolejki. Rodzice decydują, czy ich dziecko jest wstanie pod ich okiem gotować w profesjonalnej kuchni. Współzależność jest wprost proporcjonalna do wieku: młodszy wiek – więcej pomocy rodzicielskiej; starszy wiek –mniej pomocy. Współpraca mile widziana. Właśnie o to będzie chodziło na naszych dwugodzinnych warsztatach. Jak mawiają Anglicy – quality time! Czas, gdy rodzic może spędzić bezcenne chwile ze swoim dzieckiem. Jeden na jeden. I przez 120 minut być ze swoim dzieckiem i tworzyć z nim niewidzialne więzi, które będą procentować na przyszłość. Mniejsza z tym co ugotujemy, ważne, że uczynimy to wspólnie z naszymi dziećmi. Ale dla tych, którzy nie chcą przyjść do nas w ciemno uchylimy rąbka tajemnicy.

Prowadzący

Zajęcia poprowadzi Mikołaj Hęciak. Człowiek, który z nie jednego pieca jadł chleb i w nie jednej kuchni pracował. Osobiście tata trójki sympatycznych dzieciaków: Franka, Gabi i Marysi. Po namowie cudownej żony Ani.

Miejsce

Zespół Szkół Nr 1 w Grodzisku Mazowieckim

ul. Żwirki i Wigury 4

Termin

13 kwietnia 2019 g. 10:00 - 12:00

Zapisy

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1 procent
Newsletter