Spotkanie dla Mam z Pozytywną Dyscypliną


15 listopada 2019 r.

Terminy: 15.11; 13.12 Miejsce: Centrum Kultury Ip Godziny: 10.00 – 12.00

Otwarte spotkania z Pozytywną Dyscypliną, pełną miłości i szacunku metodą wychowawczą, która podpowiada co robić by wychować dziecko na pewnego siebie, otwartego na świat, szczęśliwego dorosłego. Jak budować i wzmacniać relacje rodzinne, jak tworzyć atmosferę szacunku i miłości w rodzinie by dać dzieciom mocne podstawy prawidłowego rozwoju.

Macierzyństwo zmienia nasz świat. Stawia przed nami wyzwania, których nie zawsze byliśmy świadomi. Oczywiste oczywistości przestają być oczywiste :) noc nie zawsze przynosi upragniony sen, kawa rzadko wypijana jest w temperaturze wyższej niż pokojowa, ręce nie zawsze są wolne by złapać upragnioną książkę…. Cisza jest towarem deficytowym… Mimo to macierzyństwo może być fascynującą przygodą.

Terminy

15.11; 13.12

Prowadząca

Katarzyna Malinowska, pedagog, socjoterapeuta, mediator rodzinny, Certyfikowany Edukator Pozytywnej Dyscypliny dla rodziców i wczesnego dzieciństwa. Prowadzi warsztaty, szkolenia i konsultacje indywidualne (również zdalnie) z rodzicami szukającymi wsparcia w pełnieniu tej ważnej roli. Specjalizuje się w pracy z rodzicami dzieci do 6 roku życia. Właścicielka Pracowni Szkoleniowej "Rodzina na warsztat" (www.rodzinanawarsztat.pl; www.facebook.com/RodzinaNaWarsztat). Prywatnie mama Marty (8), Marysi (7) i Magdy (5).

Spotkania otwarte, zapraszamy.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1 procent
Newsletter