Wychowanie bez kar i nagród - czy to możliwe?


17 stycznia 2020 r.

Pierwsze w tym roku spotkanie dla Mam z Pozytywną Dyscypliną. Prowadzi Kasia Malinowska - edukator PD Zapraszamy wszystkie Mamy :) Można przyjść z maluchem lub bez.

Terminy: 17 stycznia, 24 stycznia, 7 luty

Miejsce: Centrum Kultury Ip Godziny: 10.00 – 12.00

Otwarte spotkania z Pozytywną Dyscypliną, pełną miłości i szacunku metodą wychowawczą, która podpowiada co robić by wychować dziecko na pewnego siebie, otwartego na świat, szczęśliwego dorosłego. Jak budować i wzmacniać relacje rodzinne, jak tworzyć atmosferę szacunku i miłości w rodzinie by dać dzieciom mocne podstawy prawidłowego rozwoju.

Macierzyństwo zmienia nasz świat. Stawia przed nami wyzwania, których nie zawsze byliśmy świadomi. Oczywiste oczywistości przestają być oczywiste :) noc nie zawsze przynosi upragniony sen, kawa rzadko wypijana jest w temperaturze wyższej niż pokojowa, ręce nie zawsze są wolne by złapać upragnioną książkę…. Cisza jest towarem deficytowym… Mimo to macierzyństwo może być fascynującą przygodą.

Prowadząca

Katarzyna Malinowska, pedagog, socjoterapeuta, mediator rodzinny, Certyfikowany Edukator Pozytywnej Dyscypliny dla rodziców i wczesnego dzieciństwa. Prowadzi warsztaty, szkolenia i konsultacje indywidualne (również zdalnie) z rodzicami szukającymi wsparcia w pełnieniu tej ważnej roli. Specjalizuje się w pracy z rodzicami dzieci do 6 roku życia. Właścicielka Pracowni Szkoleniowej "Rodzina na warsztat" (www.rodzinanawarsztat.pl; www.facebook.com/RodzinaNaWarsztat). Prywatnie mama Marty (8), Marysi (7) i Magdy (5).

Spotkania otwarte, zapraszamy.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1 procent
Newsletter