Z nastolatkiem w kontakcie. Warsztaty dla rodziców.


29 grudnia 2020 r.

Zapraszamy na warsztaty o tym co zrobić, żeby pozostać w kontakcie z naszymi dorastającymi dziećmi. Podczas dwóch wieczornych spotkań on-line będziemy pracować nad tym jak rozumieć nasze dzieci i co zrobić, żeby one nas rozumiały.

Nie będzie magii, która spowoduje, że nasze nastolatki staną się na przykład posłuszne, zgodne i w pełni współpracujące. Niemniej zrobimy wiele, aby w relacjach z naszymi nastolatkami pojawiło się dużo więcej spokoju.

Dotkniemy tych elementów, które wywołują najwięcej trudnych emocji na linii dziecko-rodzice i pokażemy sobie jak przez nie przechodzić pozostając z dzieckiem w kontakcie, a nie konflikcie.

Podczas spotkania będzie czas na trochę teorii – pokazania jak można się komunikować z nastolatkami. Będzie też czas na ćwiczenia (dla chętnych), żeby samemu się sprawdzić w komunikacji w spokojnej atmosferze warsztatu, a nie na gorącym froncie z własnym nastolatkiem.

Warsztaty zbudowane są na bazie 30-godzinnego kursu „z nastolatkiem w kontakcie”, który był dziesięciokrotnie prowadzony „na żywo” w Grodziskim Kole Związku Dużych Rodzin „Trzy Plus”.

Termin:

29-30 grudnia 2020 r. g. 19:00 - 21:30

Zapisy:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdhj6kwdUNz1cOPTfli7YMGRoTr_YVhsSuiCn0hJ3q7B0fVnQ/viewform

Zadanie publiczne "Wzmacnianie roli i funkcji rodziny" dofinansowane z budżetu gminy Grodzisk Mazowiecki.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1 procent
Newsletter