Katarzyna Szadkowska-Brocka

animator grupy wsparcia

Tłumacz, nauczyciel języków obcych, człowiek wielu pasji. W życiu stawia na karierę "Rodzina", widząc w niej największe dobro. Takim spojrzeniem chce zarażać innych. Żona i mama gromadki chłopców.

Kasia w roku 2023 koordynowała projekt "Family Spot" w Grodzisku Mazowieckim.  W tym roku nadal koordynuję grupę wsparcia która zawiązała się w naszym kole oraz "Poranki z Pozytywną Dyscypliną dla zaawansowanych":

Jest to kontynuacja spotkań dla wszystkich osób, które kiedykolwiek przeszły kurs Pozytywnej Dyscypliny i chciałyby dalej utrwalać tę metodę wychowawczą. Spotkania powarsztatowe mające na celu podtrzymywanie motywacji do kontynuowania pracy nad rozwojem Twojego rodzicielstwa. Siła grupy i osobiste wsparcie prowadzącej to największe atuty tych spotkań. Nie zabraknie też wzruszeń, radości i dobrej zabawy!

W zeszłym roku spotkania odbywały się w świetlicy w Szczęsnym. W tym roku w każdą pierwszą środę miesiąca począwszy od 7 lutego spotykamy się w Willi Radogoszcz wraz z niezawodną Kasią Malinowską. Spotkania mają charakter otwarty (dla Pozytywnie Odklejonych ;) ).

Godziny 10:00 - 12:00 - pierwsze środy miesiąca

Miejsce: Willa Radogoszcz ul. H. Sienkiewcza 31 Grodzisk Mazowiecki

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter